• RESEPSİYON
  • SUIT ODALAR
  • STANDART ODALAR
  • ORGANİZASYON
  • SERRA OTEL SAMSUN
  • SERRA YİYECEK - İÇECEK
1 2 3 4
SERRA SAMSUN'A HOŞGELDİNİZ
Serra Otel Samsun,  turizm sektöründeki tecrübesi ve kaliteli hizmetini, uluslararası çağdaş otelcilik anlayışı ile Samsun'da 5 yıldızlı bir otelin gerektirdiği donanımda evinizi aratmayacak konfor ve huzurlu hizmeti bir arada sunmaktadır. Otelimiz her türlü istek ve ihtiyacınızı karşılamak üzere, içerisinde  bulunan sosyal imkanlarıyla; konakladığınız süreyi özel zamanlara dönüştürebileceğiniz seçenekler sunmaktadır.
 
Serra Otel Samsun, şehrin merkezinde, ulaşabileceğiniz tüm noktaların geçiş güzargahı üzerinde Liman Bölgesinde yer almaktadır.Havalimanı, otobüs terminali  gibi  bir çok noktasının güzergah üzerinde bulunması, sizler için zamanınızın iyi değerlendirilmesinde doğru tercih olacaktır.

Her tülü konforu ve ferahlığı göz önünde bulundurarak Karadeniz ve Samsun manzaralı, sıradışı mimariyle tasarladığımız 115 Standart, 4 Suit, 1 Bedensel engelli olmak üzere toplam 120 odamızla sıcak ve huzurlu konaklama hizmeti sunmaktayız. Ayrıca tüm fiziki koşullar göz önünde bulundurularak bedensel engelli müşterilemiz için özel olarak tasarladığımız 1 adet odamız ve 1 adet bebek bakım odamız bulunmaktadır.

Seçimi özenle yapılmış Dünya, Anadolu ve Yöresel Mutfak lezzetlerinden oluşan zengin menü çeşitleriyle Serra A'la Carte Restoran,  Alkollü - Alkolsüz, sıcak ve soğuk içecek çeşitleriyle
Serra Cafe & Bar, unlu mamuller, fast food, aparatifler, tatlı çeşitleri, Alkollü - Alkolsüz ve sıcak - soğuk içecek çeşitleriyle Serra Cafe Bistro'da hem damak hem de gözünüze hitap edecek yüksek kalite standartlarında hizmet sunmaktayız.

Otelimizde 250 kişilikten 1.000 kişilik kapasiteye ulaşan, gerekli tüm teknolojik donanımlara sahip 4 ayrı salonumuzda bir çok amaçlı (toplantı, seminer, kongre, gala yemeği, kokteyl, düğün, nişan vb.) organizasyolar için güleryüzlü ve dinamik kadromuzla özelikli hizmet sunmaktayız.

Yoğun ve yorgun geçen bir günün sonunda Sağlıklı yaşam, bedensel zindelik ve ruhsal güzellik için Fitness, Sauna ve batının çağdaş sırları ile doğunun geleneksel antik şifa tekniklerinin harmonisini bir arada bulabileceğiniz masaj salonumuzda eşsiz deneyimler yaşayabilirsiniz.. 
  • Koşulsuz misafir memnuniyetinin ve hizmet kalitesinin başarıyı getirdiğine inanan Serra Otel Samsun, konuklarını gönül rahatlığıyla ağırlayarak, sizleri  bir kez daha misafir etmeyi arzulumaktadır.
KONUM
  • Samsunda ulaşabileceğiniz tüm noktaların ortak güzergahında yer alan otelimizin, şehrin belli noktalarına mesafeleri
Kent Merkezi, Kültür Sanat Merkezi, Kent Müzesi 1 km mesafede
Havalimanı 25 km.  mesafede
Otobüs Terminali 6 km. mesafede
Organize Sanayi Bölgesi  14 km. mesafede
19 Mayıs Üniversitesi 15 km. mesafede
Atakum Plajları  7 km.  mesafede
Ladik Akdağ Kayak Merkezi 85 km. mesafede
Vezirköprü Şahinkaya Kanyonu 110 km. mesafede
OTELİMİZ RESİMLER
© 2015 SERRA OTEL TURİZM YATIRIM A.Ş.
Gizlilik Politikası   |   Kişisel Gizlilik Hakları   |   Şartlar ve Koşullar